На головного скарбника Алтайського краю завели третю кримінальну справу

09/05/2010

Сергій ГусєвСтосовно глави Алтайського краєвого управління Федерального казначейства Сергія Гусева порушили третю кримінальну справу - про нецільове витрачання бюджетних коштів. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС.

У СКП РФ повідомили, що сума розтрати становить понад 30 мільйонів рублів. За словами старшого помічника керівника слідчого управління Людмили Рязанцевої, "ці кошти виділялися державою на одні цілі, а були витрачені на будівництво і ремонт культурно- оздоровчого комплексу в селищі Катунь в передгір'ях Алтая".

Перша справа проти Гусєва була порушена 11 грудня 2009 року за зловживання службовими повноваженнями і розкрадання. За версією слідства, Гусєв фіктивно влаштував якогось громадянина на службу в один з органів Федерального казначейства, а потім розплатився з ним з державних коштів за роботи, виконані на власній дачі. Збиток, нанесений державі, становив понад 800 тисяч рублів.

Друга справа відносно краєвого скарбника також стосувалася зловживання повноваженнями. Цього разу Гусєв уклав з Алтайським інститутом державного управління контракт більш ніж на 900 тисяч рублів. Гроші були виділені нібито на підвищення кваліфікації чиновників казначейства. При цьому зазначений вуз не мав державної акредитації.

Одночасно Гусєв був прийнятий в Алтайський інститут державного управління на посаду професора. За десятьма договорами підряду вуз виплатив чиновнику більше 156 тисяч рублів за викладацьку роботу.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини