Таджиків звинуватили в розкраданні 10 мільйонів у московського бізнесмена

09/05/2010

Вид на будівлю ГУВС МосквиДвох приїжджих з Таджикистану звинуватили в нападі на московського бізнесмена, який перевозив 10 мільйонів рублів. Про це 6 травня повідомляється на сайті ГУВС Москви.

Дату затримання підозрюваних відомство не уточнює, їх імена також не називається. Повідомляється лише, що це чоловіки 1982 і 1985 років народження. Вони приїхали в столицю Росії два роки тому і працювали в торговому комплексі "Москва".

Затриманим пред'явили звинувачення за статтею КК РФ 162 ("розбій"). Суд помістив їх під арешт. Передбачається, що у грабіжників був ще один співучасник, проте його місцезнаходження поки що не встановлене. Частину викрадених грошей злочинці, за версією слідства, витратили на автомобіль Ford Focus. Суму, що залишилася, вони перевели до Таджикистану.

Потерпілим у справі про розбій визнаний якийсь московський бізнесмен. Два роки тому він продав за 10 мільйонів рублів готель в Сочі. Виручені гроші чоловік відразу ж позичив другові, який збирався відкрити власну справу. Недавно боржник повернув бізнесмену гроші, і той повіз їх додому на своїй машині, не узявши з собою охорону. Грабіжники напали на підприємця, коли він вийшов з машини біля свого будинку в Мітіно. Його ударили арматурою по голові і забрали гроші. Пораненому була потрібно госпіталізація.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини