Злодії зняли ділення здобичі на мобільний телефон

09/05/2010

Чергова частина ГУВС по Новосибірській областіВідеозапис, зроблений на мобільний телефон, допоміг викрити злочинців, що пограбували салон стільникового зв'язку в райцентрі Північне Новосибірської області. Як повідомляється на сайті ГУВС регіону, процес розділу здобичі відобразив на згадку один з учасників пограбування.

Злочин було здійснено в одні з березневих вихідних. З салону були викрадені 55 мобільних телефонів і аксесуари загальною вартістю близько 350 тисяч рублів.

Магазин був обладнаний сигналізацією, але вона не спрацювала. Проте, за свідченнями свідків були складені орієнтування на підозрюваних в пограбуванні, одного з яких затримав міліційний патруль.

Чоловік при затриманні спробував позбавитися двох мобільних телефонів. Вивчаючи інформацію на одному з них, сищики наткнулися на відеозапис, на якому підхмелені грабіжники ділили здобич, супроводжуючи цей процес коментарями. Зокрема, на мобільному телефоні були відображені обличчя злочинців, а також викрадене з салону стільникового зв'язку.

Завдяки запису вдалося знайти ще двох злочинців. Всі вони вже мають судимості і ніде не працюють. Велика частина викраденого була вилучена і повернена власнику.

У Північному, в якому проживають всього близько п'яти тисяч осіб, злочин охрестили "крадіжкою століття". Стільниковий зв'язок з'явився в цьому віддаленому районі тільки у середині 2000-х років.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини