У Солікамську бездомного вчителя посадили за педофілію

09/05/2010

Вид на СолікамськУ місті Солікамськ Пермського краю шкільного вчителя засудили до 16 років колонії строгого режиму за педофілію. Про це 6 травня повідомляється на сайті краєвого управління СКП РФ.

59-річного Віктора Юшкіна визнали винним за статтями УК РФ 135 ("розпусні дії") і 132 ("насильницькі дії сексуального характеру"). Потерпілими у справі визнані сім неповнолітніх. За відомостями газети "Комсомольська правда", серед них шість хлопчиків і одну дівчинку.

Як стало відомо журналістам, у минулому Юшкін вже мав судимості за крадіжки, шахрайство і підробку документів. В цілому він провів в місцях позбавлення волі 24 роки. Постійного місця проживання він не мав. Не дивлячись на це, чоловік протягом довгого часу працював вчителем праці в декількох школах Солікамська. Він влаштовувався на роботу за підробленими документами.

Встановлено, що під час уроків Юшкін показував дітям порнографію на своєму стільниковому, а потім пропонував самим стати героями таких записів. Порнографічні зйомки вчитель проводив в кабінеті шкільного радіовузла.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини