Калузькі шахраї збирали гроші на викуп військовополонених

16/05/2010

Документи, вилучені у шахраївУ Калузі затримали двох підозрюваних в шахрайському зборі грошей, нібито призначених для викупу військовополонених. Про це повідомляється на сайті УВС Калузької області.

Підозрювані були затримані за пыдказкою якогось бізнесмена, що повідомив в міліцію про шахрайство, жертвою якого він став. За версією слідства, шахраї виманили у підприємця понад два мільйони рублів.

Бізнесмен стверджує, що познайомився з шахраями восени 2009 року. Нові знайомі були одягнені в мундири з генеральськими погонами, мали посвідчення військовослужбовців і різні нагороди. Вони розповіли, що нібито займаються викупом російських військовополонених.

Поступово увійшовши в довіру до бізнесмена, "генерали" повідали йому, що їм не вистачає мільйона рублів на викуп якогось офіцера. Підприємець погодився допомогти і дав знайомим гроші. Незабаром після цього "генерали" повідомили, що офіцер викуплений, але тепер потрібні гроші на його лікування. Бізнесмен погодився зробити ще один внесок.

Коли "генерали" звернулися до чоловіка утретє, він відмовився платити. Тоді прохачі несподівано пригрозили завдати шкоди членам сім'ї бізнесмена. Підприємець звернувся в міліцію. В ході обшуку в квартирах підозрюваних знайшли військову форму, нагороди і документи різних силових структур на різні імена. Достовірність документів встановлюється.

В даний час слідчі перевіряють, чи є бізнесмен єдиним потерпілим від дій шахраїв.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини