Обвинувачена в шахрайстві викладач МДУ звільнилася

16/05/2010

Поліна СурінаОбвинувачена в шахрайстві дочка декана факультету державного управління МДУ Поліна Суріна звільнилася з посади викладача кафедри економічної теорії факультету. Про це 12 травня повідомляє агентство "Інтерфакс".

Як стало відомо журналістам, Суріна подала заяву про звільнення з факультету за власним бажанням 11 травня - того дня, коли їй були пред'явлені звинувачення у великому шахрайстві. На підставі цієї заяви проректор МДУ Віктор Трофімов підписав наказ про відставку викладача.

26 квітня Суріна була затримана на місці злочину при отриманні хабара в сумі 35 тисяч євро. За ці гроші вона обіцяла забезпечити вступ якоїсь абітурієнтки. Відносно викладача порушили справу про отримання хабара, але вже 28 квітня прокуратура Москви закрила її. Наступного дня в інтернеті з'явився відеозапис затримання Суріної.

30 квітня розслідування справи відновили, але його перекваліфіковували на менш тяжку статтю "шахрайство". Було оголошено, що Суріна нібито не могла забезпечити вступ абітурієнтки і хотіла привласнити гроші обманом.

11 травня ректор МДУ Віктор Садовнічий звільнив батька обвинуваченої, Олексія Суріна, з поста декана факультету державного управління. Було оголошено, що контракт Суріна, термін якого закінчується 16 травня, не поновлюватиметься до закінчення розслідування справи про шахрайство.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини