Московська міліція зайнялася розшуком серійних вбивць пенсіонерок

16/05/2010

Міліція біля будинку на Херсонській вулиці, в якому була убита пенсіонерка. Кадр "Першого каналу"Столичні слідчі вважають, що на південному заході міста діють серійні вбивці пенсіонерок. Як повідомляє РІА Новини, протягом двох днів, 12 і 13 травня, жертвами злочинців стали жінки 1918 і 1929 років народження в будинку 35, корпус 2, по вулиці Каховка і жінка 1926 року народження в будинку 36, корпус 1, по Херсонській вулиці.

Обидва будинки знаходяться в одному і тому ж кварталі. За словами офіційного представника Слідчого управління по Москві Сергія Марченка, у всіх трьох випадках простежується схожий почерк вбивства. Тіла двох загиблих були виявлені зв'язаними в наповнених водою ваннах, ще одну жінку знайшли на ліжку із слідами задушення.

Про ймовірну мету вбивств слідчі не розповідають. Раніше повідомлялося, що в квартирах убитих на Каховці були виявлені сліди перебування сторонніх і багато відбитків пальців, що не належать загиблим. Разом з тим про пропажу яких-небудь цінних речей інформації не наводиться.

Слідчі не виключають, що до вбивства можуть бути причетні робітники, які проводять ремонт в будинку на Каховці, у зв'язку з яким була відключена відеокамера зовнішнього спостереження. Крім того, наголошується, що квартири двох загиблих знаходилися на одному сходовому майданчику і двері в них майже ніколи не закривалися на замок.

У зв'язку з серією вбивств міліція вирішила узяти під охорону самотніх пенсіонерів, що проживають на південному заході Москви. Як розповіло агентству "Інтерфакс" джерело в правоохоронних органах, вирішено скласти списки таких самотніх пенсіонерів і доручити дільничним виявити осіб, які їх регулярно відвідують.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини