Викрадачу-гвалтівнику з Каліфорнії призначили заставу в 30 мільйонів доларів

15/09/2009

Філліп ГаррідоЖитель Каліфорнії, який викрав 11-річну дівчинку і  тримав її в ув'язненні 18 років, зможе вийти на свободу лише під заставу в 30 мільйонів доларів США. Таке рішення, повідомляє Associated Press, 14 вересня виніс каліфорнійський суд.

Максимально можлива сума застави була призначена виходячи з того, що Філліп Гаррідо (Phillip Craig Garrido) звинувачується в особливо тяжких злочинах, крім того, раніше він вже був засуджений за злочини сексуального характеру і порушив умови дострокового звільнення.

Всього проти Філліпа Гаррідо і його дружини Ненсі, яка також знаходиться під вартою, висунуті звинувачення за 29 пунктами, включаючи викрадення, незаконне утримання людини в неволі, а також згвалтування.

Подружжя Гаррідо були арештовані в кінці серпня 2009 року. За даними слідства, в 1991 році вони викрали 11-річну Джейсі Дугард (Jaycee Lee Dugard). Протягом 18 років Гаррідо тримали Дугард, яка числилася зниклою без вісті, в спеціальному укритті, влаштованому на задньому дворі їх будинку в місті Антіохія, штат Каліфорнія. За час ув'язнення Дугард народила від Філліпа Гаррідо двох дітей.

Передбачається, що суд зможе почати розгляд справи Гаррідо по суті не раніше, ніж через рік - саме стільки часу займе підготовка матеріалів.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини