Міліціонер вкрав мічені купюри у агента карного розшуку

23/05/2010

Станція АвтовоУ Петербурзі порушено кримінальну справу відносно співробітника УВС на міському метрополітені за фактом крадіжки мічених купюр. В результаті крадіжки була зірвана операція з викриття збувача наркотиків, повідомляє міське Слідче управління.

Інцидент відбувся 18 травня. За даними слідства, потерпілий отримав від співробітників карного розшуку дві тисячі рублів, причому номери купюр були наперед переписані. Він повинен був зустрітися з підозрюваним в торгівлі наркотиками і зробити контрольну закупівлю, щоб спіймати злочинця на місці злочину.

Агент карного розшуку відправився на зустріч з підозрюваним наркоторговцем на метро, проте по дорозі заснув. На станції "Автово" потерпілого розбудив міліціонер. Незабаром агент виявив пропажу довірених йому грошей і запідозрив в крадіжці співробітника міліції, що розбудив його.

Незабаром оперативники затримали підозрілого міліціонера. При затриманні у нього знайшли викрадені купюри.

Місцеве інтернет-видання MR7 з посиланням на джерело в правоохоронних органах наводить дещо іншу версію події. За цими даними, міліціонер викрав у агента гроші при його особистому огляді на платформі, і відбулося це не на станції "Автово", а на "Проспекті ветеранів".

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини