У Краснодарі порушили справу про побиття журналіста

04/06/2010

Олександр ЛеоненкоУ Краснодарі порушили кримінальну справу за фактом побиття репортера місцевої телекомпанії "Нове телебачення Кубані" (НТК) Олександра Леоненка.

Справа порушена за 116-й статтею УК РФ ("побої"). Конкретних підозрюваних в справі поки що не з'явилося. У слідчих є лише опис зовнішності нападників, озвучений потерпілим.

За інформацією сайту НТК, Леоненка побили 25 травня. Невідомі зловмисники на "БМВ" без номерів підрізали машину журналіста. Після того, як репортер зупинився, з "БМВ" вишли декілька чоловіків, які розбили вікно машини Леоненка і побили репортера. При цьому вони називали потерпілого на ім'я.

У НТК Леоненко займається журналістськими розслідуваннями, що стосуються, зокрема, незаконного продажу алкоголю і нелегальної міграції. Остання гучна справа, якою він займався - справа про появу в Краснодарі нового наркотика під назвою "крісталіс". У репортажі Леоненка підкреслювалося, що компоненти "крісталіса" не входять до переліку заборонених, тому наркотик продається фактично легально.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини