Казаського чиновника затримали за отримання хабара баранами

15/09/2009

У Південно-казаській області за звинуваченням у хабарництві затримані аким (керівник місцевої адміністрації) сільського округу Жилга і земельний інспектор. Про це повідомляє ІА "Kazakhstan Today". Як хабар, як наголошується, вони прийняли від місцевого жителя двох баранів.

Згаданий місцевий житель добивався виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку. За рішення цього питання аким сільського округу, як повідомляється, зажадав 30 тисяч тенге (близько 200 доларів).

Грошей у його співрозмовника було мало, тому він запропонував чиновнику двох баранів. Той погодився узяти тварин, але зажадав доплатити ще 14 тисяч тенге (близько 90 доларів). Тоді місцевий житель звернувся у фінансову поліцію. Там йому дали мічені купюри, які він віддав земельному інспектору, що виступав як посередник.

Відносно чиновників порушеі кримінальні справи за статтями "Отримання хабаря" і "Посередництво в хабарництві".

У фінансовій поліції відзначають, що в ході розслідування "було проведене упізнання баранів, поміщених акимом у власну отару". "Упізнання пройшло успішно, оскільки барани ще не звикли до нового оточення і відреагували на свого господаря", - передає агентство.

Джерело: Планета тварин.

Повернутися до списку публікацій



Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини