Хакаський підліток убив секретаря виборчкому через розлучення батьків

20/06/2010

Околиці селища ШираУ Хакасії 14-річному підлітку пред'явили звинувачення у вбивстві секретаря територіальної виборчої комісії по Ширінському району республіки. Про це 21 червня повідомляється на сайті регіонального управління СКП РФ.

Батьки підлітка, що проживає в селищі Шира, недавно розлучилися, і його мати стала жити з колишнім чоловіком 47-річної секретаря виборчкому. Хлопець вважав, що потерпіла може якось вплинути на свого колишнього чоловіка і посприяти примиренню його батьків.

За версією слідства, увечері 23 травня 2010 року підліток прийшов співробітниці виборчкому додому і запропонував обговорити ситуацію, але жінка прогнала його. Добу опісля молодий чоловік знову прийшов жінки. Між ними відбулася сварка, в ході якої підліток ударив секретаря виборчкома в груди кухонним ножем. Потерпіла була доставлена в лікарню, де незабаром померла.

У зв'язку з тим, що підліток повністю визнав свою провину і сприяв розкриттю злочину, до суду не його стали брати під варту. Відповідно до 105-ї статті КПК хлопець поміщений під нагляд батьків.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини