Страту вбивці в Огайо відклали після марних пошуків вени

16/09/2009

Ромелл БрумВлада Огайо відклала страту вбивці, оскільки двогодинні спроби знайти у нього вену для смертельної ін'єкції були безрезультатними, повідомляє CNN. Виконання вироку відносно Ромелла Брума (Romell Broom), якого суд визнав винним у вбивстві 14-річної дівчинки, відкладене указом губернатора Теда Стрікленда (Ted Strickland) на тиждень.

Страта 52-річного Брума повинна була відбутися у вівторок, 15 вересня. "Якщо такі нібито досвідчені професіонали так довго безуспішно шукають місце для внутрішньовенної ін'єкції, ефективність їх роботи виявляється під питанням, і виникає ситуація, коли подальші спроби можуть вважатися жорстокими і контрпродуктивними", - заявив адвокат Брума в листі до голови Верховного суду Огайо Томаса Мойера (Thomas Moyer).

За розпорядженням губернатора, страта повинна відбутися 22 вересня, "якщо не буде нового відтермінування або помилування". Історія Брума - не перший випадок такого роду в Огайо. У травні 2006 року для виконання страти вбивці Джозефа Кларка (Joseph Clark) було потрібно 90 хвилин, а через рік іншого вбивцю, Крістофера Ньютона (Christopher Newton), страчували протягом двох годин. Ці прецеденти викликали суперечки про виправданість використовуваного методу смертельної ін'єкції.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини