У США затримали підозрюваного у вбивстві йельськой аспірантки

16/09/2009

Реймонд КларкУ Коннектікуті затриманий підозрюваний e вбивстві 24-річної аспірантки Йельського університету Ені Лі (Annie Le). Як повідомляє Associated Press, Реймонда Кларка (Raymond Clark III), ровесника загиблої, перепровадили під варту, а в його квартирі проведено обшук. При цьому офіційні звинувачення проти Кларка ще не висунуті, поліція продовжує пошук доказів.

Ені Лі, яка навчалася в докторантурі Йеля за фахом "фармакологія", пропала 8 вересня, і правоохоронці розгорнули масштабні пошуки. У неділю, 13 вересня, аспірантка повинна була одружитися в Нью-Йорку, і саме цього дня її тіло було знайдено в університетській будівлі, де розташовується медичний дослідницький центр. Труп був захований в просторі між стінами на нижньому рівні будівлі, де знаходяться клітки для піддослідних тварин. Як повідомляється, саме роботою з піддослідними тваринами займається Кларк.

Шеф поліції міста Нью-Хейвен Джеймс Льюїс (James Lewis) оголосив, що зараз Кларк офіційно значиться не підозрюваним, а особою, що "становить інтерес для слідства". Зразки його ДНК порівняють із зразками, знайденими на місці злочину. Крім того, будуть досліджені зразки ДНК, добровільно надані іншими особами, що мали доступ до місця злочину: у медичний центр, де знайшли труп, можуть потрапити тільки співробітники університету і студенти.

Раніше з'являлися повідомлення про те, що під варту у зв'язку із справою Лі поміщений співробітник технічного персоналу університетської лабораторії, але поліція ці відомості спростувала. Проте, як тепер з'ясувалося, ще з понеділка за Кларком почали вести спостереження, і увечері у вівторок його - під радісні вигуки сусідів - вивели з багатоквартирного будинку в Міддлтауні. Відомо, що Кларк проживає разом з нареченою на ім'я Дженніфер Хромадка (Jennifer Hromadka), їх весілля призначене на грудень 2011 року.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини