Старшого "вашингтонського снайпера" стратять 10 листопада

16/09/2009

Джон Аллен МухаммадСуд штату Вірджинія призначив дату страти "вашингтонського снайпера" Джона Аллена Мухаммада. Як повідомляє ВВС News, смертний вирок, винесений ще у 2003 році, буде приведений у виконання 10 листопада.

Джон Аллен Мухаммад був засуджений до страти за вбивство 53-річного Діна Майерса. У 2006 році за решту злочинів, зокрема тероризм і незаконного зберігання зброї, суд засудив Мухаммада до шести довічних ув'язнень.

Адвокат Мухаммада вже заявив, що має намір звернутися до губернатора штату Вірджинія з проханням про помилування. Захист і раніше намагався врятувати злочинця від страти, проте сам він заявив, що не хоче оскарження вироку і готовий до смерті.

Мухаммад разом із спільником Лі Бойдом Малво (його в пресі називають "молодшим вашингтонським снайпером") в 2002 році убив 10 осіб. Всього на їх рахунку 27 замахів на вбивство. Малво був засуджений до довічного ув'язнення. Згідно з його свідченнями, Мухаммад, який був його прийомним батьком, пропонував йому разом "тероризувати націю".

У штаті Вірджинія смертні вироки виконуються шляхом введення ін'єкції або на електричному стільці. З 2006 року до травня 2008 року на території штату не був приведений у виконання жоден вирок - всі страти відкладалися через дебати з приводу конституційності смертельної ін'єкції. 27 травня 2008 року у Вірджинії був страчений засуджений за вбивство злочинець.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини