У Красноярську порушили кримінальну справу через сварку в пісочниці

30/09/2010

Вид на КрасноярськУ Красноярську порушено кримінальну справу відносно жінки, яка заступилася за свого сина під час сварки в пісочниці. Про це 30 вересня повідомляється на сайті ГУВС Красноярського краю.

Справа стосовно 39-річної матері восьмилітнього хлопчика порушена за 116-й статтею КК РФ ("Побої"). Їй загрожує штраф в сумі до сорока тисяч рублів, виправні або обов'язкові роботи або арешт строком до трьох місяців.

За версією слідства, син підозрюваної посварився в пісочниці з п'ятирічним хлопчиком. В ході конфлікту молодша дитина ударила старшу по руці, а той поскаржився матері. Жінка узяла гілку і відшмагала нею кривдника сина. В результаті на тілі дитини з'явилися синці, що підтверджено судово-медичною експертизою.

У серпні 2010 року інший житель Красноярська за аналогічний злочин був засуджений до 130 годин обов'язкових робіт (обов'язкові роботи призначаються таким підсудним, які мають роботу, а виправні - безробітним). Було встановлено, що 53-річний чоловік побив двох десятирічних друзів свого старшого сина. Так він покарав хлопчиків за те, що вони голосно постукали в двері і розбудили молодшу дитину.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини