Колишнього заступника Лужкова звинуватили в хабарництві

05/10/2010

Олександр РябінінСлідчими органами пред'явлено звинувачення в отриманні великого хабара колишньому заступнику мера Москви і керівнику Москонтролю Олександру Рябініну. Як повідомляє агентство "Інтерфакс", про це журналістам заявив офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін.

Кримінальне переслідування Рябініна розпочалося в березні 2010 року. Він став підозрюваним в зловживанні службовими повноваженнями. Проте за наполяганням прокуратури справа була закрита, і слідству довелося його переоформити на статтю "отримання хабара у великому розмірі".

Рябінін підозрювався в тому, що вимагав у керівника ЗАТ "Авеню менеджмент" Сергія Глядєлкіна приміщення вартістю півтора мільйони доларів в обмін на узгодження документів на будівництво, яке у результаті було оформлене на дочку віце-мера. Маркін, повідомляючи про пред'явлення звинувачення, не уточнив його фабулу.

29 вересня Рябінін написав заяву про відставку, яке було задоволене виконуючим обов'язки мера Москви Володимиром Ресіним. 30 вересня колишньому віце-меру був вибраний запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Обвинувачений раніше заявляв, що його кримінальне переслідування було ініційовано недоброзичливцями і пов'язано з його принциповою позицією на посту глави Москонтролю.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини