ФБР розслідує напад на чорношкіру армійську резервістку

17/09/2009

Ташонія ХіллФБР розслідує напад на чорношкіру резервістку Армії США у Джорджії, повідомляє Associated Press. Імовірно, інцидент може бути розцінений як злочин "з мотиву ненависті". Підозрюваний, що побив Ташонію Хілл (Tashawnea Hill) у присутності її семирічної дочки, був заарештований, але його випустили на свободу під заставу в 5 тисяч доларів.

Побиття відбулося 9 вересня в місті Морроу, розташованому неподалік від Атланти. Підозрюваний, 47-річний, Трій Вест (Troy D. West) звинувачується в нанесенні побоїв, порушенні громадського порядку і жорстокому поводженні з дітьми: останній пункт включений у звинувачення, оскільки інцидент відбувся на очах у дитини. Як Хілл розповіла журналістам в середу, 16 вересня, Вест бив її руками і ногами, викрикуючи при цьому образи расового характеру.

Представник ФБР повідомив, що розслідування події як ймовірного злочину з расистських мотивів було ініційовано відділом міністерства юстиції із захисту громадянських прав. Трейсі Грем Лоусон (Tracy Graham Lawson) - прокурор округу Клейтон, де 24 вересня повинен початися судовий розгляд, - оголосила, що має намір особисто представляти на процесі сторону звинувачення і добиватися засудження Веста.

Постраждала стверджує, що Вест напав на неї, після того, як вона зробила йому зауваження: виходячи з ресторану, чоловік ледь не зачепив дочка резервістки дверима. У свою чергу, підозрюваний наполягає, що Хілл звинуватила його в прагненні навмисне ударити дівчинку дверима, а потім плюнула в нього, через що він і втратив над собою контроль. Свідки свідчень Веста про зухвалу поведінку його жертви не підтвердили, а адвокат захисту їх правдивість категорично заперечує.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини