Колишньому прокурору Ногінська пред'явили звинувачення у "гральній справі"

12/05/2011

Володимир ГлєбовЗвинувачення в отриманні хабара пред'явлене колишньому прокурору підмосковного Ногінська Володимиру Глєбову. Слідчі вважають, що він отримував гроші за заступництво незаконному гральному бізнесу від його ймовірнного організатора Івана Назарова.
 
Глєбов був серед чотирьох прокурорів, звільнених з наглядового органу в ході так званого "ігрового скандалу". Рештою фігурантів справи є колишній перший заступник прокурора Московської області Олександр Ігнатенко, колишній начальник одного з управлінь Мособлпрокуратури Дмитро Урумов і колишній прокурор Клину Едуард Каплун.
 
Глєбов арештований рішенням суду 6 травня, також як і Урумов, якому пред'явили звинувачення в отриманні хабара 11 травня. Ігнатенко і Каплун втекли від слідчих органів і оголошені у федеральний розшук.
 
За версією слідства, сума хабарів, одержаних чотирма прокурорами, перевищила 15 мільйонів рублів. При арешті Глєбова адвокат Магомед Амінтазаєв стверджував, що його клієнт "живе в хрущовці, як проста радянська людина". За словами захисника, колишній прокурор не визнав провину в отриманні хабара і відмовився від співпраці із слідством.
 
Назаров і двоє його передбачуваних спільників знаходяться під вартою з лютого 2011 року. Їх дії кваліфікуються як шахрайство. Повідомлялося, що Назаров висловив готовність піти на угоду з правосуддям і назвав слідчим імена ще десяти співробітників прокуратури, які надавали йому заступництво.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини