Антоніні Бабосюк не вистачило грошей на заставу

13/05/2011

Антоніна БабосюкВерховний суд РФ погодився звільнити під заставу віце-президента наглядової ради ювелірного холдингу "Алтин" Антоніну Бабосюк, але наразі їй не вистачає грошей для внесення застави. Про це 13 травня повідомляє агентство "Інтерфакс".
 
Задовольнивши скаргу захисту на проведене Мосміськсудом продовження арешту, Верховний суд призначив Бабосюк заставу у розмірі 30 мільйонів рублів. Адвокат обвинуваченої Генріх Падва у відповідь заявив, що на даний момент сім'я його підзахисної має у своєму розпорядженні лише 25 мільйонів рублів. Падва пояснив, що це пов'язано з падінням курсу долара.
 
Бабосюк була взята під арешт у жовтні 2009 року. За версією слідства, співробітники холдингу "Алтин" займалися контрабандними постачаннями ювелірних виробів до Росії. Передбачається, що прикраси з далекого зарубіжжя ввозилися на територію РФ через Казахстан. На заводі "Алтин" в Бішкеку на вироби ставили російські клейма.
 
Разом з Бабосюк обвинуваченими у справі проходять її чоловік - виконавчий директор холдингу в Санкт-Петербурзі Володимир Феньков, гендиректор гіпермаркету "Алтин" Валентина Шадріна, директор ТОВ "Тянь Шань" Володимир Суховєєв і колишній співробітник МВС Киргизії Елтуган Джапаров. Шадріна з лютого 2010 року знаходиться під підпискою про невиїзд, решта фігурантів залишається під арештом.
 
Мережа магазинів "Алтин" після порушення справи про контрабанду фактично припинила своє існування.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини