У Москві за підозрою в вимаганні затримали співробітників спецслужб

13/05/2011

Будівля ГУВС МосквиУ Москві за підозрою у вимаганні хабара затримані співробітники двох спецслужб. Про це 13 травня повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.
 
За словами джерела, один з підозрюваних - співробітник Держнаркоконтролю, а другий, можливо, вже звільнився із спецслужб. У Держнаркоконтролі цю інформацію коментувати відмовилися.
 
Тим часом видання Life News з посиланням на власні анонімні джерела повідомляє, що затримані - майор ФСБ Євгеній Лукач і майор Держнаркоконтролю Володимир Стренін. За версією слідства, вони вимагали від якогось бізнесмена 100 тисяч доларів. Бізнесмен звернувся в міліцію. Він стверджував, що вимагання проводиться систематично.
 
За словами джерел Life News, Лукач і Стренін призначили бізнесмену зустріч пізно увечері 12 травня в автомобілі Hyundai ix55, припаркованому у корпусів ФСБ на Великій Луб'янці. Як тільки підозрювані одержали помічені гроші, їх затримали.
 
Life News уточнює, що і бізнесмен, і співробітники правоохоронних органів до останнього моменту вважали, що вимагачі лише видають себе за співробітників спецслужб. Про те, що вони дійсно працюють у ФСБ і Держнаркоконтролі, стало відомо лише після затримання.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини