Колишнього сенатора Чахмахчяна звільнили за зразкову поведінку

13/05/2011

Левон ЧахмахчянАдвокат Анна Ставицька, яка представляє інтереси колишнього члена Ради Федерації від Калмикії Левона Чахмахчяна, підтвердила факт його звільнення з колонії, в якій він відбував покарання за шахрайство. За словами захисника, її клієнт вийшов на свободу в січні 2011 року.
 
Ставицька відзначила, що Чахмахчян знаходився у колонії в Омській області і був звільнений за зразкову поведінку, не дивлячись на протести прокуратури. Адвокат додала, що колишній сенатор зарекомендував себе з позитивної сторони активною громадською діяльністю, а також тим, що "випускав в колонії газету і створив радіорубку".
 
Раніше інформація про дострокове звільнення Чахмахчяна з'явилася у вірменських ЗМІ увечері 12 травня без посилання на джерела.
 
Колишній сенатор знаходився під вартою з літа 2006 року. У 2008 році він був засуджений на дев'ять років позбавлення волі, але пізніше Верховний суд зменшив йому термін покарання до семи з половиною років.
 
За версією слідства, Чахмахчян брав участь у вимаганні півтора мільйонів доларів у авіакомпанії "Трансаеро" за приховування нібито наявних податкових порушень. Разом з сенатором були затримані, а пізніше засуджені його зять Армен Оганесян, який працював у Рахунковій палаті РФ, і бухгалтер Асоціації російсько-вірменської ділової співпраці Ігор Арушанов. У них були вилучені 300 тисяч доларів, які слідство визнало частиною хабара, що вимагався.
 
Чахмахчян у суді свою провину не визнав.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини