Московський телефонний терорист "замінував" Смоленську АЕС

16/05/2011

Смоленська АЕСЖителя Москви затримали за підозрою в телефонному "мінуванні" Смоленської АЕС. Про це 16 травня повідомляє РІА Новини.
 
Повідомлення про підготовку вибуху на АЕС надійшло у службу "02" 15 травня. Незабаром було встановлено, що дзвінок здійснили з телефону, встановленого в одній з квартир на проспекті Маршала Жукова. Прибулі співробітники правоохоронних органів затримали господаря квартири.
 
Затриманий зізнався у злочині. Він пояснив, що повідомив про бомбу, будучи нетверезим. До з'ясування обставин чоловіка відпустили додому. Чи проводився пошук бомби на АЕС, не уточнюється.
 
Також 15 травня в службу "02" надійшов дзвінок від чоловіка, який сказав, що знаходиться біля терміналу "В" аеропорту "Шереметьєво" і збирається взірвати себе. Фахівці з собаками обстежили аеропорт, але не виявили нічого підозрілого. Особа телефонного терориста вже встановлена, але знайти його поки що не вдалося - за місцем проживання чоловіка не виявили. Його колишня дружина сказала, що він вже не раз був помічений у телефонному тероризмі, і його метою ставав саме аеропорт.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини