Кібердружинники допомогли міліції затримати педофіла

16/05/2011

Ліга безпечного інтернетуУ Курганній області міліція за наведенням представників Ліги безпечного інтернету затримала розповсюджувача дитячої порнографії. Про це повідомляється у прес-релізі.
 
Інформація про педофіла була передана в УВС Курганної області так званими кыбердружинниками, що діють від імені Ліги безпечного інтернету. Вони виявили на одному з інтернет-форумів відеозапис сексуального насильства над дівчатками 9-11 років, і передали інформацію про користувача, що розмістив це відео, в правоохоронні органи по передбачуваному місцю проживання злочинця.
 
Співробітники УВС провели низку оперативно-розшукових заходів, в ході яких педофіл був затриманий. Стосовно нього порушено кримінальну справу за фактом розповсюдження дитячої порнографії у мережі.
 
За словами виконавчого директора Ліги безпечного інтернету Дениса Давидова, приблизно за два місяці свого існування організація передала в правоохоронні органи інформацію про більш, ніж 120 фактів розповсюдження дитячого порно в Рунеті.
 
Ліга безпечного інтернету була заснована к березні 2011 року за підтримки Мінкомзв'язку РФ. До неї увійшли представники найбільших телеком-операторів ("Ростелеком", МТС, "Білайн", "Мегафон" та ін.), поштових серверів, компаній, що спеціалізуються на інформаційній безпеці, а також члени Держдуми РФ і співробітники МВС. Опікунську раду ліги очолив міністр зв'язку і масових комунікацій РФ Ігор Щеголєв. Кібердружина під егідою ліги створена з добровольців, на даний момент у ній перебувають близько 180 осіб.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини