У Москві міліціонера запідозрили в розбещенні неповнолітньої

16/05/2011

Кримінальна справа за фактом здійснення розпусних дій з неповнолітньою порушена відносно старшого сержанта одного з підрозділів УВС Центрального округу Москви. Його жертвою стала 13-річна дівчинка, повідомляє Головне слідче управління столиці, керівництво якого узяло розслідування справи на особливий контроль.
 
За попередніми даними, підозрюваний 25-річний співробітник міліції близько сьомої години вечора 14 травня запросив потерпілу в будівлю, в якій ніс службу, нібито для перевірки документів. У приміщенні охорони міліціонер почав приставати до дівчинки.
 
Потерпіла змогла подзвонити по мобільному телефону батькові, який викликав міліцію і сам попрямував до місця події на 3-у Рощинську вулицю. Джерело агентства "Інтерфакс" розповів, що прибулий патруль виявив у кімнаті охорони підозрюваного і потерпілу.
 
Підозрюваний служить в 2-му полку позавідомчої охорони. Міліціонер провину не визнає. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
 
За даними газети "Комсомольська правда", підозрюваного звуть Павло Стратчук. За його словами, він зацікавився дивною поведінкою дівчинки і вирішив, що вона знаходиться під впливом наркотиків.
 
За версією видання, потерпіла провела в товаристві міліціонера півгодини і розповіла батькові про затримання, повернувшись додому, а не по мобільному телефону. Всі підозри будуються на свідченнях потерпілої. Видання відзначає, що міліціонер у будь-якому випадку допустив службову провину, оскільки дітей можна опитувати тільки у присутності батьків і йому слід було звернутися до інспекції у справах неповнолітніх, а не робити самостійні дії.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини