У Красноярську вітчима школярки запідозрили у побитті її однокласників

17/05/2011

Один із постраждалих школярівУ Красноярську батьки двох школярів звинуватили вітчима їх однокласниці у побитті. Про це 17 травня повідомляє Красноярська ДТРК.
 
Батьки учнів шостого класу гімназії номер 9 Микити Мансурова і Костянтина Солдатова подали заяву в міліцію і готують звернення в прокуратуру. Про реакцію правоохоронних органів поки що не повідомляється. У гімназії тим часом проводиться внутрішня перевірка.
 
Як стверджують Мансуров і Солдатов, 13 травня відразу після закінчення уроків в клас зайшов вітчим їх однокласниці Олександр Нестеренко. Він заявив, що Солдатов порвав портфель його падчерки, і ударив хлопчика головою об стінку. Мансурова чоловік ударив головою об парту, а потім ліктем в груди. Обидва хлопчики дотепер знаходяться в лікарні із струсом мозку.
 
Педагоги гімназії на умовах анонімності сказали журналістам, що Мансуров і Солдатов погано поводяться і регулярно б'ють дівчаток. Батьки, за твердженням вчителів, не реагують на виклики в школу. Вчитель історії і класний керівник Сніжана Татарінова, яка була свідком нападу, заявила: "Він його просто потримав за комір і більше за ніщо. Ніхто їх не бив. А я що повинна була робити? До дорослого здорового чоловіка лізти?".
 
Мати Мансурова, Олена, стверджує: "Я вчителеві зателефонувала і сказала: ви щось знаєте? 'Я не знаю, хто пресує вашого хлопчика, але з одного боку, так вам і треба', - ось дослівно її відповідь".
 
Нестеренко сказав журналістам: "Я прийшов по-чоловічому розібратися з ним. Нітрохи не шкодую про те, що відбулося".

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини