Курганські футболісти, що побили суддю, потрапили під слідство

18/05/2011

Червона і жовта карткиПрокуратура міста Курган завела кримінальну справу на футболістів, що побили арбітра матчу чемпіонату Кургану з міні-футболу між командами "Будівельник" і "Норд", повідомляє сайт прокуратури міста. В результаті нападу 56-річний суддя В'ячеслав Родіонов пережив зупинку серця, клінічну смерть і опинився в комі.

Як наголошується на сайті міської прокуратури, 23 квітня Родіонову були заподіяні тілесні ушкодження "за неправильне суддівство". Прокуратура встановила контроль за розслідуванням.

Про подробиці події 12 травня написала "Російська газета". За словами свідків, за чотири-п'ять хвилин до кінця матчу гравець "Будівельника" Антон Родичев ударив Родіонова по обличчю, вважаючи, що рефері не зафіксував порушення правил з боку футболіста "Норду".

Потім до Родіонова підійшов воротар "Будівельника" Олександр Кузнєцов. Після обміну репліками він ударив арбітра і потрапив йому в ділянку серця. Родіонов зробив два-три кроки і впав. Лікар, що знаходився на матчі, почав робити судді штучне дихання і масаж серця, а через 20-25 хвилин приїхала "швидка допомога" і Родіонова відвезли в лікарню.

За словами тренера "Будівельника" (це любительська команда) Костянтина Седова, він добре знає всіх своїх гравців, окрім Родичева і Кузнєцова. 60 відсотків футболістів команди працюють будівельниками, а Родичев і Кузнєцов, за словами Седова, точно не з будівельної галузі.

Родичева у команду привів один з гравців, а звідки з'явився Кузнєцов, Седов не знає. За словами тренера, "Будівельнику" був потрібен воротар і хтось порекомендував Кузнецова. Седов додав, що раніше воротарем команди був він сам, але в січні на тренуванні зламав руку і був змушений змінити амплуа. За словами Седова, він не тренер, а швидше, менеджер.

Як розповіла дочка Родіонова, її батько вийшов з коми, але все ще "дуже поганий". Суддя як і раніше знаходиться у лікарні.