У Москві суд заарештував підозрюваного в канібалізмі

18/05/2011

Микола Щадрін у приміщенні судуАдвокат Шадріна Сергій Поляків сказав виданню Life News, що, як він вважає, його клієнт може бути покараний лише штрафом. Якщо буде доведено, що підозрюваний не вбивав товариша по чарці самостійно, а лише розчленував померлого і з'їв частину його органів, то його судитимуть по 244-й статті УК РФ ("Наруга над тілами померлих і місцями їх поховання"). Максимальне покарання, передбачене першою частиною цієї статті - три місяці арешту. За словами Полякова, цей вид покарання зараз не застосовується, "оскільки немає арештних будинків".
 
Суворіше покарання, до п'яти років колонії, загрожуватиме Шадріну лише в тому випадку, якщо злочин кваліфікують за другою частиною статті. Вона стосується наруги над померлими, здійсненої групою осіб, із застосуванням насильства або через мотиви "політичної, ідеологічної, расової, національної або релігійної ненависті".
 
Також журналістам став відомий можливий мотив злочину. Керівник відділу Слідчого комітету з Дорогомилівському району Олександр Белятко заявив Life News: "Злочин міг бути здійснений на сексуальному грунті. Затриманий розповів про те, що розчленований їм чоловік неодноразово його домагався". За деякими даними, убитий приставав і до інших чоловіків, що бували в гостях у Шадріна.
 
Сам підозрюваний заперечує факт вбивства, але визнає факт канібалізму. Він заявив, що вирішив спробувати чолов'ягу з цікавості. При цьому інших фігурантів, яких підозрювали б безпосередньо у вбивстві, в справі поки що не з'явилося.
 
Частини людських тіл (або одного тіла) почали знаходити на заході Москви з початку травня. Незабаром була встановлена особа убитого (або одного з убитих). Ним виявився раніше судимий Ілля Єгоров. Страждаючий шизофренією Шадрін, що у минулому лежав з Єгоровим в одній психіатричній клініці, був затриманий за підозрою у вбивстві 17 травня. У нього удома знайшли людську печінку. Частина її лежала в морозилці, а частина була приготована для вживання в їжу.
 
За даними ЗМІ, Шадрін з дитинства спостерігався в психоневрологічному диспансері. У минулому його викривали в зберіганні патронів і крадіжці штопора в магазині. Він регулярно приймав в гостях маргіналів, з якими розпивав спиртні напої.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини