Держзвинувачення просить судити вбивць Оксани Макар відкрито

12/06/2012

СудДержавне звинувачення має намір повторно просити Центральний районний суд Миколаєва проводити судовий процес над звинуваченими у вбивстві із згвалтуванням Оксани Макар, яке сталося у Миколаєві, у відкритому режимі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.
 
За словами прокурора відділу Головного управління підтримки державного звинувачення в суді Генпрокуратури Ярослава Кривов'яза, на цій стадії держзвинуваченням буде заявлене клопотання з приводу проведення судових засідань у відкритому режимі, окрім тих, де розглядатимуться докази, які стосуються інтимної сторони життя осіб.
 
Я.Кривов'яз також повідомив, що суду належить вирішити низку процесуальних питань, зокрема, оголосити склад суду і роз'яснити право на відведення.
 
Відзначимо, що сьогодні в Миколаєві проходить перший розгляд справи про вбивство О.Макар по суті. На прохання захисту обвинувачених слухання проходить закрито. Раніше генеральний прокурор Віктор Пшонка також відзначив, що судові слухання у цій справі доречно зробити частково відкритими.
 
10 березня в Миколаєві троє чоловіків заманили в квартиру 19-річну О.Макар і згвалтували, після чого з метою приховати сліди злочину спробували її спалити. Дівчина вижила, але знаходилася в украй важкому стані. Вона померла 29 березня.
 

Підозрюваних 11 березня затримали, але двох з них спершу відпустили під підписку про невиїзд. Один з них виявився родичем районного прокурора, другий – сином заступника голови райдержадміністрації. Після акції протесту жителів Миколаєва 13 березня їх повторно узяли під варту. 

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини