Чоловіка заарештували за крадіжку жіночого взуття

17/10/2012

Жіноче взуттяТак званий синдром Наполеона штовхнув молодого чоловіка на вельми сумнівне здійснення протиправних дій. За повідомленнями Agence France-Presse в Південній Кореї співробітники правоохоронних органів заарештували чоловіка, який викрав декілька пар взуття на високих каблуках.
 
Причина, яка штовхнула чоловіка на скоєння даного злочину, просто уразила поліцейських. Викрадач заявив, що його дратує, коли представниці прекрасної статі, взуваючи каблуки, стають вищими за нього.
 
У Кореї існує традиція роззувати перед тим, як зайти в приміщення. Взуття, залишене біля житла, чоловік і викрадав. Жінки почали приходити в поліцію і писати заяви про крадіжку взуття. Зникало взуття, залишене біля дверей шкіл, будинків, біля входу в кафе і ресторани. І що вражало найбільше, викрадене взуття надалі знаходили в сміттєвих баках. Це доводило те, що злочини скоювалися не з метою наживи.
 
Спочатку співробітниками поліції була висунута версія про те, що злочини скоює якийсь фетишист, і вони несуть сексуальний характер. Проте при затриманні злочинця з'ясувалося, що всі припущення і припущення поліцейських були неправильними. Як виявилось, чоловік викрадав туфлі тільки тому, що дуже комплексував з приводу невисокого зросту, який становить всього лише 164 сантиметри. А жінки у взутті на каблуках вище за нього на голову, а то і на дві. Це не просто бентежило, а дико дратувало низькорослого чоловіка. За його словами, чим вищий каблук у жінки, тим більше комплексів в ньому розвивалося. Найбільш відповідне взуття – це те, де відсутній каблук або на тонкій підошві.
 
"Шанувальника" взуття на високому каблуці вдалося затримати, завдяки відеокамерам, встановленим у місцях викрадання. На даний момент порушено кримінальну справу. Зараз з'ясовується, скільки точно пар взуття викрав злочинець. Яке покарання його чекає, поки що невідомо.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини