Поліцейський за хабар відпустив п'яного викрадача з дитиною в багажнику

16/10/2012

Олександр МаксимовУ Ростові-на-Доні порушено справу стосовно поліцейського, який за хабар не став затримувати 54-річного Олександра Максимова, що перевозив у машині викрадену дівчинку. Про це 16 жовтня повідомляється на сайті обласного управління МВС.
 
Поліцейський взятний під домашній арешт, він визнав провину, виразив розкаяння і погодився співпрацювати із слідством.
 
За версією Слідчого комітету, о восьмій годині ранку 27 вересня поліцейський зупинив "Хендай" Максимова на в'їзді в Ростов-на-Доні. У водія були явні ознаки алкогольного сп'яніння. Крім того, в багажнику повинна була знаходитися викрадена дев'ятирічна Даша Попова (раніше повідомлялося, що після викрадення, скоєного 19 вересня, Максимов не випускав дівчинку з багажника).
 
Поліцейський, не заглянувши в багажник, зажадав від Максимова хабар у розмірі 40 тисяч рублів, але той зміг знайти тільки 15 тисяч. Поліцейський погодився і на таку суму. За інформацією видання timetanks.org, при собі у Максимова грошей не було - він вирішив з'їздити за ними на ринок "Класик" до колишньої дружини. Поліцейський поїхав за ним на своїй машині. Позичаючи гроші, Максимов зізнався екс-дружині у викрадеанні. Вона зажадала, щоб він відпустив дитину, і пообіцяла звернутися в поліцію. Саме через це Максимов того ж дня випустив дівчинку на ринку і втік.
 
Поліцейський же одержав хабар і виїхав, так і не дізнавшись про викрадену дитину.
 
Максимова затримали через декілька годин після звільнення Попової. Він зізнався в злочині і пояснив, що хотів одержати за дитину викуп у розмірі 500 тисяч рублів. Таку суму він заборговував якомусь бізнесмену через свою пристрасть до азартних ігор. 2 жовтня Максимов повісився у камері.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини