У Володимирській області викрали кров з антитілами сифілісу

16/10/2012

Плазма кровіЗ машини, що їхала з Брянська до Нижнього Новгорода, викрадено контейнер з плазмою крові, яка містить антитіла сифілісу. Про це 16 жовтня повідомляє medicalplanet.info.
 
Злочин було здійснено 12 жовтня, але дотепер ЗМІ про нього не повідомляли. Контейнер із зараженою плазмою пропав з машини в селі Фомінки Гороховецького району Володимирської області. Водій зупинився там поспати. Прокинувшись, він виявив пропажу і звернувся в поліцію.
 
Викрадений біоматеріал призначався для створення вакцини. В УМВС Володимирської області стверджують, що матеріал не небезпечний для населення і навколишнього середовища.
 
Порушено справу за 158-й статтею КК РФ (крадіжка). Згідно з основною версією слідства, плазму крові вкрали звичайні "дорожні" злодії, які не знали, що саме знаходилося в контейнері. В той же час видання medicalplanet.info повідомляє, що про всяк випадок проводиться перевірка медиків, які знали про маршрут руху машини. Можливо, вони могли стати навідниками. Для чого могла б використовуватися викрадена плазма крові, medicalplanet.info не уточнює.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини