У Чебоксарах начальника карного розшуку посадили за заступництво повіям

16/10/2012

ЧебоксариУ Чебоксарах засуджений до чотирьох років колонії і 10 тисяч рублів штрафу колишній начальник кримінального розшуку четвертого відділу міліції, визнаний винним в заступництві повіям. Про це 16 жовтня повідомляється на сайті sibincom.com.
 
34-річного Андрія Какорлатова визнали винним за статтями КК 290 (отримання хабара), 286 (перевищення посадових повноважень) і 159 (шахрайство).
 
Встановлено, що у 2006-2007 роках міліціонер дізнався, що 41-річна мешканка Чебоксар утримує притон. У 2008-2011 році він 11 разів одержував від господині притону хабарі в розмірі від трьох до восьми тисяч рублів. Чотири рази повії надавали Какорлатову послуги із знижкою. За це начальник карного розшуку не вживав заходів для ліквідації закладу.
 
У жовтні 2008 і листопаді 2010 року "підопічні" скаржилися Какорлатову на розбійні напади. У першому випадку він взагалі не став реєструвати злочин. У другому випадку потерпілі заявили про четверо нападаючих, але Какорлатов зміг встановити осіб тільки двох злочинців. Міліціонер попросив повій скоректувати свідчення. В результаті двох чоловік притягали до кримінальної відповідальності, а їх посібників шукати не стали.
 
У травні 2009 року господиня притону передала начальнику карного розшуку 20 тисяч рублів і попросила допомогти її знайомому, якого зловили п'яним за кермом. Какорлатов прийняв гроші, хоча не мав можливості вплинути на ситуацію.
 
Справа відносно господині притону і її посібників зараз розглядається в суді. Їх звинувачують в залученні до заняття проституцією, а також в деяких інших злочинах.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини