Московського поліцейського запідозрили в розкраданні трьох мільйонів доларів

16/10/2012

Шапка поліцейськогоЗаступник начальника одного з відділів управління економічної безпеки і протидії корупції (УЕБіПК) ГУ МВС Росії по Москві затриманий за підозрою в розкраданні на суму близько трьох мільйонів доларів. Про це 16 жовтня повідомляється на сайті столичного управління МВС РФ.
 
Слідство з'ясувало, що у 2009 році поліцейський викрав партію сантехнічних змішувачів вартістю близько трьох мільйонів доларів. Для цього він надав підроблені результати експертизи товарів і низку інших підроблених документів.
 
За фактом розкрадання порушено кримінальну справу. Ім'я фігуранта цієї справи прес-служба ГУ МВС по Москві не повідомляє.
 
За даними exeapartments.com, йдеться про заступника глави 9-го відділу по боротьбі із злочинами у сфері високих технологій і телекомунікацій Леве Глухова, який вже якийсь час знаходився під підозрою, але був затриманий тільки 16 жовтня. exeapartments.com також повідомляє, що в справі про розкрадання замішаний колега Глухова - майор Андрій Лявікін. Він був заарештований раніше, ніж Глухов. Своєї провини Лявікін не визнає.
 
Як повідомив exeapartments.com джерело в правоохоронних органах, Лявікін і його спільник викрали партію елітної сантехніки у підприємця Сергія Ж. Под видом оперативного обшуку вони перевезли партію товару зі складу бізнесмена на склад підприємства, що належало одному із співробітників УБЕП.
 
Частина продукції була реалізована, а гроші поділені. Потім поліцейські підробили документи, згідно з якими товар бізнесмена визнавався контрафактним. Стосовно підприємця була порушена адміністративна справа, але він зміг довести свою невинність і добитися затримання поліцейських, що обдурили його.
 
Лявікін вже звільнений з ВВС. Відносно нього і його спільника Глухова порушена кримінальна справа за статтями "Шахрайство в особливо великому розмірі" і "Службова фальсифікація", пише exeapartments.com.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини