Затриманий підозрюваний у вбивстві главреда бурятського телеканалу

17/10/2012

Гирло ріки Верхня АнгараВ Іркутській області затриманий підозрюваний у вбивстві головного редактора телеканалу і співробітника рибохорони, здійсненому в Бурятії у вересні 2004 року. Про це 17 жовтня повідомляється на сайті Слідчого комітету РФ.
 
Ім'я підозрюваного не називається. Це друга людина, затримана в рамках цієї справи. Першим у січні 2011 року був затриманий Олег Шнітко. Його вже визнали винним і засудили до 12 років колонії. Розшук ще трьох підозрюваних триває.
 
У 2004 році шестеро співробітників рибохорони разом з главредом місцевого телеканалу патрулювали на моторках ділянку Верхньої Ангари, що впадає в озеро Байкал. Неподалік від селища Нижньоангарськ вони помітили декількох рибаків-браконьєрів. Виник конфлікт, в ході якого був побитий один рибак - житель Іркутської області Костянтин Кузьмін.
 
За версією слідства, після інциденту Кузьмін на моторці приплив у Нижньоангарськ, де розповів про побиття чотирьом своїм приятелям. Вночі чоловіки, узявши з собою холодну і вогнепальну зброю, попрямували до зимовища, де спали співробітники рибохорони і журналіст. Вони увірвалися в зимовище і побили сплячих. Один інспектор і главред телеканалу померли від одержаних травм.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини