Американець поранив двох жінок в магазині студмістечка

13/04/2013

Ніл Аллен МакіннісАмериканський студент обстріляв з дробовика відвідувачів торгового центру, поранивши при цьому двох жінок. Про це у суботу, 13 квітня, повідомляє CNN.
 
За даними телеканалу, інцидент відбувся увечері 12 квітня на території студентського містечка коледжу в Крістіансбурзі, штат Вірджинія. Обидві потерпілі доставлені в лікарню, інформації про їх стан поки немає. Хлопець, що стріляв, здався поліції, в даний час він знаходиться під вартою. Мотиви його вчинку з'ясовуються.
 
Як уточнює Reuters, затриманим виявився 18-річний студент коледжу на ім'я Ніл Аллен Макінніс (Neil Allen MacInnis). Раніше він пройшов стажування на курсах для добровільних помічників поліції, де його, зокрема, вчили поводитися із зброєю.
 
За даними criminalss.net, незадовго до стрілянини в магазині на інтернет-форумі 4chan з'явилося підписане ім'ям Маквнніса повідомлення, в якому він попереджав про свої плани.
 
Найрезонанснішим за останній час випадком застосування вогнепальної зброї в американських навчальних закладах стала стрілянина в школі «Сенді Хук» в Ньютауні, де 20-річний Адам Ленза застрелив у грудні 2012 року 26 осіб, зокрема 20 дітей, а потім наклав на себе руки. Інцидент став причиною відновлення суспільної дискусії про доцільність обмеження обігу вогнепальної зброї.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини