У Каліфорнії розслідують дострокове звільнення насильника Гаррідо

30/09/2009

Филлип ГарридоГенеральний ревізор штату Каліфорнія почав розслідування у зв'язку з достроковим звільненням викрадача і насильника Філліпа Гаррідо, повідомляє агентство Associated Press. За даними слідства, Гаррідо в 1991 році викрав 11-річну Джейсі Лі Дугард (Jaycee Lee Dugard), яку гвалтував і тримав в неволі протягом 18 років. При цьому раніше він був судимий за аналогічні злочини і достроково випущений з в'язниці.

Ревізор Девід Шоу (David Shaw) має намір встановити, чому соціально небезпечному суб'єкту вдалося опинитися на волі і скоїти нові злочини і як це пов'язано з недоліками діючої в штаті системи умовно-дострокового звільнення. Тільки в період "полону" Дугард, за Гаррідо спостерігали п'ять або шість агентів по нагляду за достроково звільненими. Викрадач знаходився під наглядом влади як особа, викрита в злочинах сексуального характеру: згідно з даними ABC News, в 1972 році Гаррідо викрав і згвалтував 14-річну дівчинку.

"Ми не стільки прагнемо встановити помилку одного службовця, скільки хочемо визначити, що взагалі пішло не так", - заявила представник ревізора Лора Хілл (Laura Hill), яка назвала головною метою розслідування пошук необхідних системних змін і запобігання ситуаціям, аналогічним до випадку Гаррідо, у майбутньому. Представник каліфорнійського виправно-реабілітаційного департаменту Оскар Ідальго (Oscar Hidalgo) привітав зусилля ревізора штату і оголосив, що департамент проводить і своє власне розслідування.

Філліп Гаррідо і його дружина Ненсі були заарештовані 26 серпня. За версією слідства, вони разом у 1991 році викрали Дугард, яка згодом знаходилася в спеціальному притулку на їх задньому дворі. За час неволі Джейсі Лі народила від свого викрадача двох дочок. Після арешту стало відомо, що дівчина працювала на Гаррідо в його невеликому друкарському підприємстві і навіть спілкувалася з клієнтами. За останніми даними, Дугард погодилася свідчити проти подружжя Гаррідо в суді.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини