На Ставропіллі завищували нормативи споживання електроенергії

17/10/2014

Крайова прокуратура з`ясувала, що загальнобудинкові нормативи споживання електрики на Ставропіллі були завищені в 1,8 рази. А вони були затверджені ще у 2012 році першим заступником міністра ЖКГ, інформує kp.ru.
 
- До нас тоді надійшло близько 500 скарг від жителів Ставропілля, - розповідає старший прокурор відділу з нагляду за виконанням законодавства у сфері економіки прокуратури СК Роман Конєв. - Ми зайнялися перевіркою і з`ясували, що площа спільного майна багатоквартирних будинків, що використовувалася при розрахунку нормативів споживання, була занижена, а за рахунок цього більш ніж в 1,8 рази завищені нормативи. Ми звернулися в Ставропольський краєвий суд, де програли. А ось Верховний суд РФ став на наш бік і визнав наказ міністра недійсним.
 
Наступний крок - розробка нових побудинкових нормативів зі споживання електроенергії, пише neodimrostov.ru. Коли їх введуть, ставропольцам, які живуть в багатоквартирних будинках без лічильників електроенергії, повинні повернути те, що вони переплатили. 

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини