«Торпедо» попросить поліцію розібратися з фанатами

19/03/2015

Борис ІгнатьєвФутбольний клуб «Торпедо» визнав, що не має важелів впливу на своїх уболівальників, і висловив намір попросити допомоги правоохоронних органів. Про це з посиланням на віце-президента чорно-білих Бориса Ігнатьєва повідомляє desiresupport.com.
 
«Три рази ми платили штраф в цьому сезоні. Ми що, хочемо виймати весь час гроші і не бачити наших шанувальників? Ми робимо все можливе в роботі з нашими вболівальниками, але на сьогоднішній день успіхів немає. У нас немає важелів, щоб вирішити проблему самостійно. Тому ми просимо правоохоронні органи надати нам на якомусь етапі посильну допомогу», - заявив Ігнатьєв.
 
У середу, 18 березня, Контрольно-дисциплінарний комітет Російського футбольного союзу (КДК РФС) оштрафував «Торпедо» на 300 тисяч рублів і покарав клуб проведенням двох найближчих домашніх матчів без глядачів. Приводом стало поведінку вболівальників, які дозволяли собі расистські вигуки під час зустрічі 19-го туру чемпіонату Росії проти «Зеніта» (1:1) на адресу Халка.
 
У листопаді 2014 року КДК РФС покарав чорно-білих проведенням трьох домашніх зустрічей з закритими фанатськими секторами. Крім того, московський клуб був оштрафований на 140 тисяч рублів. Рішення було прийнято за прояви уболівальниками «Торпедо» расової нетерпимості стосовно футболістів під час поєдинку 14-го туру чемпіонату Росії з «Ростовом», який відбувся 22 листопада у Москві.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини