У Греції та Італії за підозрою в перевезенні мігрантів в країни ЄС затримано 6 українців

08/05/2015

У Греції та Італії за підозрою в перевезенні мігрантів в країни ЄС затримано 6 українців. Про це в ході брифінгу заявив заступник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.
 
За його словами, деякі невеликі катери, зареєстровані в Україні, використовуються зловмисниками для переправлення нелегальних мігрантів в країни ЄС.
 
"Прикордонники здійснили огляд яхт на одній з ділянок херсонського загону, які прибули для оформлення виходу у відкрите море. Під час проведення контрольних заходів щодо двох катерів під прапором України виникли підозри щодо можливої участі останніх у незаконних схемах переправлення мігрантів в країни ЄС. Прикордонники поінформували правоохоронні органи іноземних держав середземноморського басейну. 
 
20 квітня підрозділом берегової охорони Греції затримано троє громадян України, члени екіпажу однієї з яхт, які намагалися незаконно перевезти 37 нелегальних мігрантів з Афганістану, Сирії та Сомалі. 
 
26 квітня фінансовою поліцією м. Кротоні за підозрою в перевезенні нелегальних мігрантів було затримано інший екіпаж яхти, троє громадян України, які намагалися на прогулянковому катері доставити в країни ЄС 26 незаконних мігрантів. Всім громадянам України обрано запобіжний захід захід у вигляді утримання під вартою", - заявив Слободян.
 

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини