В Одесі донеччанин добровільно зізнався у пособництві терористам

08/05/2015

Як повідомили в прес-службі прокуратури, в Одесі здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння створенню та діяльності терористичної організації).
 
Встановлено, що уродженець Донецької області, який зараз живе в Одесі, в період з травня по червень 2014 року, маючи технічні навички механіка-танкіста, сприяв діяльності терористичної організації «Донецької Народної Республіки». А саме здійснював ремонт гусеничної броньованої техніки, яка в подальшому використовувалася для проведення бойових дій проти сил Антитерористичної операції на сході України.
 
Слід зазначити, що цей чоловік добровільно звернувся із заявою в правоохоронні органи і зізнався у скоєнні зазначених дій.
 
Він пояснив, що не може більше терпіти злочинні дії проти українського народу і прагне мирного життя.
 
Зараз тривають слідчі дії, досудове розслідування здійснює Київський райвідділ міліції.
 
"У відповідності зі ст. 258-3 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв`язку із створенням або діяльністю такої організації», - нагадали в прокуратурі.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини