На Херсонщині чоловік випадково дізнався, що займається проституцією

08/05/2015

28-річний житель одного з районів не тільки сам надавав інтимні послуги жінкам за винагороду. Він втягнув у заняття проституцією свого 25-річного односельця. Про те, що він займається проституцією, чоловік дізнався від міліціонерів.
 
На звідника вийшли, коли працівники відділу боротьби зі злочинами, пов`язаними з торгівлею людьми УМВС відпрацьовували оголошення в засобах масової інформації. В одній із соціальних мереж чоловік розмістив оголошення про надання інтимних послуг. З клієнтками зустрічався на знімних квартирах.
 
Щоб заробити більше грошей, безробітний подзвонив своєму односельчанину і запросив його приїхати до Херсона, щоб розважитися з жінками. Той погодився, навіть не здогадуючись про наміри свого друга. Годину "роботи" кожного коштував від 300 гривень.
 
Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов`язаними з торгівлею людьми УМВС Іван Пастух, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 302 Кримінального кодексу України "Створення або утримання місць розпусти і звідництво". Планується перекваліфікація кримінального провадження на ч. 1 ст. 303 Кримінального кодексу України "Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією". Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 3 до 5 років.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини