Вагітну 14-річну дівчинку міліція привезла в гінекологію

08/05/2015

Опікун відмовився від 14-річної вагітної дівчини. Дівчину з притулку привезли в лікарню на обстеження, але майбутня мама звідти втекла і її довелося розшукувати з міліцією.
 
Після травневий свят з`ясувалося, що одна з вихованок Мелітопольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, вагітна. У міському притулку дівчинка не так як від неї відмовилися по черзі два опікуни, а її маму позбавили батьківських прав. Коли підліток поскаржилася на болі в животі, її повезли до лікарів. Гінекологи підтвердили вагітність на терміні близько трьох місяців. 
 
Обстежити майбутню маму медики не встигли, оскільки дівчина втекла зі стаціонару. Добу тому співробітники кримінальної міліції у справах дітей Мелітопольського міськвідділу міліції розшукали її в Бердянську і знову привезли в Мелітополь. Доля у дівчини не проста хоча б тому, що в неї вже було два опікуни і обидва від неї відмовилися. Остання мешканка одного з сіл Мелітопольського району, зробила це після того, як дізналася, що дівчина вагітна.
 
Долею майбутньої мами тепер будуть займатися не тільки педагоги і лікарі, але співробітники міжрайонної прокуратури, які спільно з міліцією зараз проводять перевірку.
 

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини