Казахстанський чиновник відмежувався від сумки з 1,5 мільйона доларів

27/06/2015

Багдат МайкеевЗаступник міністра оборони Казахстану, генерал-майор Багдат Майкеев, затриманий за підозрою у хабарництві, заявив, що не знає походження грошей, знайдених в його автомобілі. Про це повідомляє телеканал КТК.
 
В особистому автомобілі чиновника, за даними каналу, оперативники виявили сумку, в якій, за уточненими даними, було 252 мільйона тенге (це приблизно 1,3 мільйона доларів) і ще 147 тисяч доларів. Пізніше, відповідаючи на питання журналістів з приводу сумки, Майкеев заявив наступне: «Я не знаю, як її туди поклали».
 
За інформацією газети Поступ, своє затримання генерал назвав провокацією.
 
За версією слідства, знайдені у заступника міністра гроші він отримав в якості хабара за вирішення питання по одному з тендерів. Суд вже призначив підозрюваному запобіжний захід у вигляді арешту.
 
Багдат Майкеев обіймає посаду заступника міністра оборони з 2011 року. У військовому відомстві він курував проведення державних закупівель.
 
За останній рік у збройних силах Казахстану сталося кілька гучних корупційних скандалів. У грудні минулого року, зокрема, був засуджений колишній заступник командуючого Силами повітряної оборони Аскар Бульдешов, викритий в махінації з держзакупівлями. Раніше до позбавлення волі засудили колишнього начальника головного управління озброєнь Алмазу Асенова, який отримав хабар від представників української компанії «Укрспецекспорт».

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини