У Росії почав працювати портал для перевірки сайтів продажу авіаквитків

02/08/2015

У рунеті з`явився портал настоящийбилет.рф, на якому кожен охочий зможе перевірити достовірність вибраної агентства, що продає квитки онлайн.
 
Злочинці створюють сайти-клони або проводять посилену рекламу, а після продажу декількох уявних квитків зникають з виручкою. «Був сайт red-tickets.ru, став black-tickets.ru і так далі», — пояснили в прес-службі.
 
У компанії Авіасейлз розповіли про те, як найчастіше діють шахраї. Творці порталу запевняють, що якщо у користувача є сумнів з приводу ресурсу або ж він вже зіткнулися з обманом, цей сайт в інтернеті протягом 12 годин буде перевірений і заблокований у разі виправданих підозр. Оновлення баз даних на цьому порталі здійснюється постійно.
 
Навіть на продажу 20 квитків можна заробити серйозні гроші: середній квиток по Росії коштує 14 тис. рублів, а мандрівники, що відправляються, наприклад, з Далекого Сходу в Сочі, віддають шахраям ще більші суми. У процесі діяльності програма вже заблокувала 422 сайти, які мають сумнівні сторінки.
 
Повідомляється, що кожен день 20-25 шахрайських сайтів відкривають свої сторінки. Крім того, повинна насторожити підозріло низька ціна — різниця з іншими сайтами не повинна перевищувати 15-20%.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини