Співробітники французького «Макдоналдса» продавали наркотики на винос

21/11/2015

В одному з ресторанів «Макдоналдс» неподалік від французького Ліона викрили банду наркоторговців. Про це повідомляє postup.in.ua.
 
Всього в групу входили вісім чоловік. Покупець, який бажав придбати марихуану, відправляв sms на вказаний номер, після чого під`їжджав в певний час до вікна «Макавто» і отримував замовлення в салатній мисці, упакованій в пакет.
 
Як повідомили співробітники ресторану швидкого харчування, торгівля наркотиками почалася після того, як у 2013 році там змінився власник. Дисципліна різко впала, персонал почав зловживати алкоголем і наркотиками, грати в карти на робочому місці, а також влаштовувати вечірки ночами. Зрештою дійшло до того, що деякі співробітники перестали мити руки при приготуванні їжі і курили косяки прямо на робочому місці.
 
Так тривало доти, поки законослухняні працівники не написали на колег скаргу. Наркоторговців звільнили за те, що вони курили марихуану в ресторані і незаконно займали приміщення після закінчення робочого часу. У поліцію керівництво торгової точки зволіло не звертатися. 

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини