Російський депутат пояснив вбивство пацієнта в Бєлгороді низькими зарплатами медпрацівників

09/01/2016

Депутат Держдуми Олег Куликов пояснив в інтерв`ю радіостанції «Говорить Москва» напад лікаря на пацієнта в білгородській лікарні, яке призвело до загибелі останнього, важким психічним станом доктора. На думку парламентарія, це обумовлено низькими зарплатами медичних працівників.

 
«Зараз стан лікарів досить важкий. Заробітна плата знизилася на 15-20 відсотків, перспектив якоїсь соціальної підтримки немає. Є перспектива подальшого скорочення. Лікарських препаратів немає. Такі речі відбуваються частіше, ніж вони потрапляють в ЗМІ. Велика частина таких подій латентні, тобто приховані», — вважає заступник голови комітету Держдуми з охорони здоров`я.
 
Раніше в суботу слідче управління Слідчого комітету Росії (СУ СКР) по Бєлгородській області порушило кримінальну справу стосовно лікаря міської лікарні №2, підозрюваного в заподіянні смерті через необережність. За даними відомства, причиною смерті потерпілого стала черепно-мозкова травма, одержана від удару потилицею об підлогу.
 
Інцидент стався 29 грудня 2015 року в приймальному спокої відділення терапії. Камери відеоспостереження зафіксували, як доктор входить в кабінет, де його колега оглядає пацієнта. Лікар поцікавився, навіщо «пацієнт чіпав його сестру», після чого схопив його і спробував відтягнути в окремий кабінет.
 
Доктор вдарив хворого по голові, після чого той впав і перестав подавати ознаки життя. Перебували на місці події медики помітили, що потерпілий почав синіти. Лікар спробував реанімувати чоловіка, проте йому це не вдалося.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини