ЗМІ повідомили про заборону афішувати злочину мігрантів у Німеччині

09/01/2016

Після серії нападів на мешканок Кельна, скоєних у новорічну ніч чоловіками «африканської та арабської зовнішності», управління поліції Німеччини отримало вказівку не афішувати злочини, вчинені мігрантами. Про це повідомляє газета Bild з посиланням на високопоставленого чиновника правоохоронних органів Франкфурта-на-Майні.

 
«Керівництво дало вказівку не афішувати такі випадки і передавати інформацію тільки у відповідь на прямі запити від представників ЗМІ», — уточнив неназваний чиновник.
 
Майкл Шейх, представник міністерства внутрішніх справ землі Гессен, розповів виданню про здобутий керівниками прес-центрів попередження про те, що негативна інформація про біженців може бути використана правими екстремістами проти приїжджих, що потребують захисту.
 
Під час святкування Нового року молоді люди «африканської та арабської зовнішності», які знаходилися у стані наркотичного або алкогольного сп`яніння, влаштували заворушення в Кельні. Вони кидали в натовп петарди, відбирали у жінок, що знаходилися на площі, сумки, а також домагалися їх. У поліцію надійшло близько 170 скарг, у 117 з яких йшла мова про випадки сексуального насильства. Представник МВС ФРН Тобіас Платі заявив, що особистості 32 учасників заворушень встановлені: 29 з них є мігрантами з видом на проживання в Німеччині, при цьому 18 осіб отримали його як біженці.
 
Аналогічні випадки сталися в Новий рік у німецьких містах Гамбург і Штутгарт. Крім того, насильства і домаганням з боку мігрантів зазнали жінки з швейцарського Цюріха й австрійського Зальцбурга.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини