На Уралі чоловік застав зятя з трьома коханками і відрубав йому голову

22/01/2016

Житель села Шамари Свердловської області убив чоловіка своєї сестри, заставши його з трьома коханками. Про це повідомляє РІА VistaNews у четвер, 21 січня.
 
За словами представників правоохоронних органів, жінка скаржилася своєму братові на невірність чоловіка. Вона розповідала, що чоловік часто пропадав з дому, витрачав усі гроші. На цей раз, після триденного очікування, вона попросила брата допомогти в пошуках.
 
Чоловік знайшов зниклого зятя в одному з будинків села в ліжку з трьома коханками. Спочатку він вдарив родича кулаком, а потім сокирою відрубав йому голову. Одна з жінок викликала поліцію.
 
Заведено кримінальну справу. Встановлено, що чоловік на момент вбивства був тверезий, йому призначена судово-психіатрична експертиза. Сам підозрюваний заявляє, що його дії були спрямовані на захист честі сестри.
 
У грудні 2015 року в Тюменській області чоловік вбив співмешканку, її матір і двох своїх малолітніх дітей. Підозрюваний визнав свою провину. В регіональному управлінні МВС уточнили, що, за попередніми даними, злочин скоєно в ході сварки на ґрунті ревнощів у ніч на 27 грудня.

Повернутися до списку публікацій



ПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини