Вбивцю гея-вудуїста з Флориди відправили у в`язницю на 15 років

22/01/2016

Малерба ФрансуаСуд Флориди засудив до 15 років в`язниці місцевого жителя Малерба Франсуа (Malherbe Francois) за вбивство свого коханця. Про це в четвер, 21 січня, повідомляє The Miami Herald.

 
Франсуа розповів суду, що його співмешканець Богле Базелі (Beauglais Bazelais) був вудуїстським служителем культу і заробляв на життя, чаклуючи і зцілюючи за гроші. Вони зустрілися, коли Базелі демонстрував свої вміння на вулиці, одягнувшись в жіночий одяг. Франсуа в той час був бездомним, і вудуїст покликав його жити разом, причому з часом їх відносини стали нагадувати повноцінний шлюб.
 
Підозрюваний також повідомив подробиці вбивства: у день злочину Базелі поїхав на кладовище, щоб зібрати душі для вудуїстської церемонії, а сам Франсуа відправився гуляти по міських вулицях. Чаклун написав своєму коханцеві, щоб той негайно повернувся додому, що той і зробив.
 
Коли ввечері Франсуа знову вирішив відправитися гуляти, Базелі наказав йому залишатися вдома і чоловіки вступили в перепалку. В ході сварки чаклун згріб зі столу невідомий кольоровий порошок і кинувся на свого партнера; той, злякавшись, встиг схопити пістолет, який лежав на столі, і тричі вистрілив у нападника. Пізніше він подзвонив у поліцію і розповів про те, що трапилося.
 
Видання зазначає, що обвинувачений не став доводити, що діяв у межах необхідної самооборони, а добровільно зізнався у вбивстві.
 
Вуду — традиційна африканська релігія, що має статус державної на території деяких країн, розташованих в Західній Африці. Гаїтянська вуду, яка є найбільш ортодоксальним різновидом цієї релігії, що сформувалася в середовищі західноафриканських рабів на Гаїті в результаті змішування народних вірувань і елементів католицизму. Головною основою для формування вуду стали релігії народів фон і еве.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини